Telephone Advanced (1.1.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Enabled
id: Aktif

en: None
id: Tiada

en: Country
id: Negara

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Pager
id: Pembuat halaman

en: Emergency
id: Darurat

en: Field types
id: Jenis bidang isian

en: Default country
id: Negara bawaan
