Telephone Advanced (1.1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Mobile
kn: ಮೊಬೈಲ್

en: Pager
kn: ಪೇಜರ್

en: Emergency
kn: ತುರ್ತು
