Telephone Advanced (1.0.2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: None
lt: Joks

en: Country
lt: Šalis

en: Format
lt: Formatas

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Pager
lt: Puslapiavimas

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: Default country
lt: Šalis pagal nutylėjimą
