Telephone Advanced (1.1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Enabled
ur: فعال

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Country
ur: ملک

en: Format
ur: فارمیٹ
