Telephone Formatter (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Link
he: קישור

en: Format
he: פורמט

en: Default country
he: מדינת ברירת המחדל
