Telephone Formatter (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Link
hr: Poveznica

en: Format
hr: Oblik

en: Default country
hr: Zadana država
