Telephone Formatter (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Link
te: లింకు

en: Format
te: ఆకృతి

en: Default country
te: అప్రమేయ దేశం
