Telephone Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Link
th: ลิงค์

en: Format
th: รูปแบบ

en: Default country
th: ประเทศปกติ
