Telephone Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Link
tr: Bağlantı

en: Format
tr: Biçim

en: Default country
tr: Öntanımlı ülke

en: Telephone link format settings
tr: Telefon bağlantı biçimi ayarları
