Telephone Formatter (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Link
fr: Lien

en: Default country
fr: Pays par défaut

en: Format: @format
fr: Format : @format

en: Telephone link format settings
fr: Paramètres de format de lien de téléphone
