Telephone Formatter (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Link
be: Спасылка

en: Format
be: Фармат

en: Default country
be: Прадвызначаная краіна
