Telephone Formatter (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Link
ru: Ссылка

en: Format
ru: Формат

en: Default country
ru: Страна по умолчанию

en: Telephone link format settings
ru: Настройки формата ссылки номера телефона
