Telephone Formatter (8.x-1.3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Link
bg: Линк

en: Format
bg: Формат

en: Default country
bg: Държава по подразбиране
