Telephone Formatter (8.x-1.3) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Link
cy: Dolen

en: Format
cy: Fformat

en: Default country
cy: Gwlad diofyn
