Telephone Formatter (8.x-1.3) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Link
pl: Odnośnik

en: Default country
pl: Domyślny kraj

en: Telephone link format settings
pl: Ustawienia formatu odnośnika telefonicznego
