Telephone Formatter (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Link
fa: واصلی

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Default country
fa: کشورپیشفرض
