Telephone Formatter (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Link
ar: رابط

en: Format
ar: التنسيق

en: Default country
ar: البلد الافتراضي
