Telephone Formatter (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Link
ja: リンク

en: Format
ja: フォーマット

en: Default country
ja: デフォルトの国

en: Format: @format
ja: フォーマット: @format

en: Telephone link format settings
ja: 電話番号リンクフォーマット設定
