Telephone Formatter (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Link
uk: Посилання

en: Format
uk: Формат

en: Default country
uk: Базова країна

en: National
uk: Національний

en: International
uk: Міжнародні

en: Telephone link format settings
uk: Налаштування формату телефонного посилання
