Telephone Plus Field (2.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Number
az: Rəqəm

en: Country
az: Ölkə

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Extension
az: Əlavə

en: About
az: Haqqında

en: Field types
az: Sahə növləri
