Telephone Plus Field (2.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Number
cy: Rhif

en: Country
cy: Gwlad

en: Plain text
cy: Testun plaen

en: Phone number
cy: Rhif ffôn
