Telephone Plus Field (2.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Title
de: Titel

en: Number
de: Zahl

en: Country
de: Land

en: Plain text
de: Klartext

en: Phone number
de: Telefonnummer

en: Extension
de: Erweiterung

en: Country code
de: Länderkennung

en: About
de: Über

en: Field types
de: Feldtypen

en: Default country code
de: Standard-Ländercode
