Telephone Plus Field (2.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Number
hi: संख्या

en: Country
hi: देश

en: Plain text
hi: सादा टेक्स्ट

en: About
hi: के बारे में
