Telephone Plus Field (2.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Number
hr: Broj

en: Country
hr: Država

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: About
hr: Opis
