Telephone Plus Field (2.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: Number
is: Númer

en: Country
is: Land

en: Phone number
is: Símanúmer

en: Country code
is: Landnúmer

en: About
is: Um

en: Field types
is: Tegundir svæða
