Telephone Plus Field (2.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Number
jv: Angka

en: Country
jv: Negara

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: About
jv: Ngenani
