Telephone Plus Field (2.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Extension
kn: ವಿಸ್ತರಣೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
