Telephone Plus Field (2.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Number
lv: Skaitlis

en: Country
lv: Valsts

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Extension
lv: Paplašinājums

en: Country code
lv: Valsts kods

en: About
lv: Par
