Telephone Plus Field (2.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Number
ro: Număr

en: Country
ro: Țară

en: Plain text
ro: Text simplu

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: Extension
ro: Extensie

en: Country code
ro: Cod țară

en: About
ro: Despre

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
