Telephone Plus Field (2.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Number
ru: Число

en: Country
ru: Страна

en: Plain text
ru: Простой текст

en: Phone number
ru: Номер телефона

en: Extension
ru: Расширение

en: Country code
ru: Код страны

en: About
ru: Информация

en: Field types
ru: Типы полей
