Telephone Plus Field (2.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Number
te: సంఖ్య

en: Country
te: దేశం

en: Plain text
te: సాదా పాఠ్యం

en: About
te: గురించి
