Telephone Plus Field (2.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Number
uk: Число

en: Country
uk: Країна

en: Plain text
uk: Простий текст

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Extension
uk: Розширення

en: Country code
uk: Код країни

en: About
uk: Про модуль

en: Field types
uk: Типи полів
