Telephone Plus Field (2.1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Number
ar: رقم

en: Country
ar: الدولة

en: Extension
ar: امتداد

en: About
ar: حول

en: Field types
ar: أنواع الحقل
