Telephone Plus Field (2.1.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Title
es: Título

en: Number
es: Número

en: Country
es: País

en: Phone number
es: Número de teléfono

en: Extension
es: Extensión

en: Country code
es: Código de país

en: About
es: Acerca de

en: Field types
es: Tipos de campo

en: Default country code
es: Código de país predeterminado
