Telephone Plus Field (2.1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Country
et: Riik

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Extension
et: Laiendus

en: Country code
et: Riigikood

en: About
et: Programmist

en: Field types
et: Väljade tüübid
