Telephone Plus Field (2.1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Number
he: מספר

en: Country
he: מדינה

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Extension
he: הרחבה

en: About
he: אודות
