Telephone Plus Field (2.1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Number
tr: Sayı

en: Country
tr: Ülke

en: Phone number
tr: Telefon numarası

en: Extension
tr: Uzantı

en: Country code
tr: Ülke kodu

en: About
tr: Hakkında

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: Default country code
tr: Öntanımlı ülke kodu
