Telephone Plus Field (2.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Extension
bo: རྒྱ་བསྐྱེད

en: About
bo: གསལ་བཤད
