Telephone Plus Field (2.0.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Number
el: Αριθμός

en: Country
el: Χώρα

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Extension
el: Επέκταση

en: Country code
el: Κωδικός χώρας

en: About
el: Περί

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
