Telephone Plus Field (2.0.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Number
nl: Getal

en: Country
nl: Land

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Extension
nl: Extensie

en: Country code
nl: Landcode

en: About
nl: Over

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Default country code
nl: Standaard landcode
