Telephone Plus Field (2.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Number
fa: عدد

en: Country
fa: کشور

en: Phone number
fa: شماره تلفن

en: Extension
fa: پسوند

en: About
fa: درباره
