Telephone Plus Field (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Number
fr: Nombre

en: Plain text
fr: Texte brut

en: Phone number
fr: Numéro de téléphone

en: Country code
fr: Code pays

en: About
fr: À propos

en: Field types
fr: Types de champs
