Telephone Plus Field (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Title
gl: Título

en: Number
gl: Número

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Extension
gl: Extensión

en: Country code
gl: Código de país

en: About
gl: Información
