Telephone Plus Field (8.x-1.3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Number
vi: Số

en: Plain text
vi: Văn bản thuần

en: Phone number
vi: Số điện thoại

en: Extension
vi: Phần mở rộng

en: About
vi: Giới thiệu
