Telephone Plus Field (8.x-1.3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Number
be: Нумар

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: About
be: Аб

en: Field types
be: Тыпы палёў
