Telephone Plus Field (8.x-1.3) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Number
eu: Zenbakia

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Extension
eu: Luzapena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Field types
eu: Eremu motak
