Telephone Plus Field (9.1.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Number
sk: Číslo

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Extension
sk: Rozšírenie

en: Country code
sk: Kód krajiny

en: About
sk: Informácie o

en: Field types
sk: Typy polí
