Telephone Plus Field (9.1.2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Number
cs: Číslo

en: Plain text
cs: Prostý text

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: Extension
cs: Přípona

en: Country code
cs: Kód země

en: About
cs: Popis

en: Field types
cs: Typy polí
