Telephone Plus Field (9.1.2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Title
da: Titel

en: Number
da: Antal

en: Plain text
da: Ren tekst

en: Phone number
da: Telefonnummer

en: Extension
da: Udvidelse

en: Country code
da: Landekode

en: About
da: Om

en: Field types
da: Felttyper
