Telephone Plus Field (9.1.2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Number
hu: Szám

en: Plain text
hu: Egyszerű szöveg

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: Extension
hu: Kiterjesztés

en: Country code
hu: Országkód

en: About
hu: Leírás

en: Field types
hu: Mezőtípusok
